دکتر علی مرادی

دکتر علی مرادی

دکتر علی مرادی روانشناس و پژوهشگرحوزه ی شخصیت،فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی است که کاردرمان را از سال 90 زیر نظر اساتید برتر روانشناسی و روانپزشکی با رویکرد تکاملی و هیجان مدار آغاز نموده و هم اکنون مشغول به گذراندن فلوشیپ MBSR زیر نظر اساتید دانشگاه UMASS آمریکا و مرکز بهشیاری TDI اتریش می باشد. در تلاش است تا با استفاده از پرتکل درمانی بر اساس آموزش روانی(Psychoeducation ) , و تنظیم هیجانی (Emotion regulation ) بر مبنای خاستگاه تکاملی به مداخله در حیطه ی اختلالات روانی از جمله اختلالات شخصیت بپردازد و با دریافت فلوشیپ و تخصص در حیطه برنامه ی هشت جلسه ایی کاهش استرس بر اساس بهشیاری در حیطه ی درمان های مبتنی بر ذهن آگاهی و بهشیاری متبحر شده و از این طریق درمانی مکمل و پیشگیرانه از عود برای مراجعین فراهم آورد.دکتر علی مرادی با توجه به تخصص های بیان شده در بالا آماده است تا بیشترین میزان خدمت رسانی را به مراجعینی که درگیر در مسائل و مشکلات درون فردی و بین فردی هستند ارائه نماید

دکتر علی مرادی

روانشناس و پژوهشگر حوزه شخصیت فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی است . کار درمان را از سال ۲۰۱۱ زیر نظر اساتید برتر روانپزشکی و روانشناسی با رویکرد تکاملی و هیجان مدار آغاز نمود، در سال ۲۰۱۶ به عضویت سازمان نظام روانشناسی با شماره ی ۱۹۲۴۳ درآمد .  در سال ۲۰۱۷ موفق به گذراندن دوره فلوشیپ دو ساله  درمان مبتنی بر بهوشیاری زیر نظر اساتید مرکز بهوشیاری UMASS آمریکا و TDI اتریش شد . دکترعلی مرادی اکنون در کشور هلند ساکن است و در بیمارستان روانپزشکی آمستردام Arkin مشغول به کار در حوزه ی درمان تروما و اختلالات اضطرابی می باشد  . وی در صدد است با گذراندن دوره فوق دکتری روان درمانگری  زیر نظر سیستم آموزشی درمانی و مراقبت های ویژه  سلامت ذهنی GGZ  هلند پروتکلی جهت درمان و پیشگیری از عود اختلالات اضطرابی تدوین نماید.

 

 ایشان داری تخصص ، تبحر و تجربه کافی جهت درمان و بهبود بیماری های اضطرابی ، خلقی  و اختلالات  شخصیت هستند .همچنین در زمینه های تنظیم هیجانی و شخصیت و روانشناسی تکاملی علاقه مند به پژوهش میباشند .